KONST / Litografier / Färglitografi 10469494
*
nr 1046 9494
Haries Lagerbrink
(f. 1920), Sverige
Färglitografi, Haries Lagerbrink (f. 1920), 1960, Figur, motivet: 46x31
Haries Lagerbrink, svensk målare, tecknare och grafiker född i Borås 1920
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 juli 2016
kl 20:18:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/7 21:47:23
1
200 kr
17/7 22:49:56
2
150 kr
17/7 22:49:56
1
200 kr (Budbetjänt)
18/7 20:13:52
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Haries Lagerbrink
Haries Lagerbrink, svensk målare, tecknare och grafiker född i Borås 1920
Läs mer om Haries Lagerbrink
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: figur färglitografi grafik haries lagerbrink litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31
-
8183 Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:37
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43
*
Haries Lagerbrink
Haries Lagerbrink, svensk målare, tecknare och grafiker född i Borås 1920
Läs om budbetjänten
Läs mer om Haries Lagerbrink
nr 1046 9494
Haries Lagerbrink
(f. 1920), Sverige
Färglitografi, Haries Lagerbrink (f. 1920), 1960, Figur, motivet: 46x31
Haries Lagerbrink, svensk målare, tecknare och grafiker född i Borås 1920
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 18 juli 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 12/7 21:47:23 | 1 | 200 kr |
| 17/7 22:49:56 | 2 | 150 kr |
| 17/7 22:49:56 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 18/7 20:13:52 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Haries Lagerbrink
Haries Lagerbrink, svensk mÃ¥lare, tecknare och grafiker född i BorÃ¥s 1920Läs mer om Haries Lagerbrink
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: figur färglitografi grafik haries lagerbrink litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51 -
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31 -
8183 Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:37 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43



